Kontakty
775 121 622
Aktuality
REZERVACE objednejte se ještě dnes..
CENÍK kolik a za kolik..
POUKAZY Hledáte originální dárek? Darujte poukaz na focení ;)

Šáruš History Fashion - autorské historické oděvy

Buďte vítání ;)

GALERIE
dle historických období

GOTIKA
RENESANCE
VIKTORIÁNSKÉ OBDOBÍ
ROKOKO
videoklipy

Proč jsem se rozhodla šít historické kostýmy?

Miluji historii. Ať už se jedná o navštěvování hradů a zámků, či sledování historických seriálů a filmů, až po čtení zajímavých článků či knih o osobnostech historie a s nimi spjaté záhady.

Ani nevím, jak přesně moje vášeň vznikla, ale pravděpodobně se utvářela postupně, během celého života. Začalo to samozřejmě, jak jinač, princeznami ;) Prostě téměř každá malá holčička chce být princeznou a já jsem nebyla výjimkou. Snila jsem o krásných šatech a korunce.. později i o princi ;) A ten nakonec přišel a to v plné zbroji. A tehdy to propuklo naplno, když jsem po několikery vánoce od svého rytíře dostávala jako dárek nějaké historické šaty, vždy z jiného období. A jakmile si někdo jako já oblékne poprvé na sebe krásné dobové šaty, je ztracen :D .. a chce víc a větší a honosnější. Ale jak to bývá, nic není zadarmo, ani honosné barokní či rokokové šaty, které se pohybují v rámci desetitisíců korun a to ještě ne ty úplně „best“. A tak to bylo jasné, musím si je ušít sama. Když jsem v březnu roku 2015 začala šít své první šaty, naprosto jsem netušila, jestli se to šatům vůbec bude podobat. No jaké bylo mé překvapení, když se mé dílo nejen podobalo šatům, ale dokonce i nějakému historickému období. A od té doby šiju a šiju a skříň se plní a plní a za chvíli asi budu potřebovat hangár. Ale koníček je koníček a ten, jak každý ví, nemá limity.

Dalším důvodem, ne už tak pohádkovým, bylo mít ve svém ateliéru něco, co nikdo jiný nemá. Nabídnout svým klientům nevšední zážitky při focení v historickém oděvu. Ve světě přeplněném portrétní fotografií, glamour či boudoir je zajímavé zkusit něco jiného, být někým jiným, z jiné doby, cítit se jako šlechtična, dáma či hraběnka.

Tímto zvu všechny, kteří chcete zkusit jinou dobu než to naše 21.století, nebojte se a vyzkoušejte, které období Vám bude slušet a kým jste třeba v minulosti mohli být ;)

Krásný den

Vaše Šáruš

Pokud máte zájem se vyfotit v nějakém z oděvů, objednejte se pomocí tohoto formuláře:

Rezervace termínu focení - HISTORICKÝ ODĚV

Otevírací doba ateliéru:

Pondělí - Pátek: 14-18 hod, Sobota: příplatek 200 Kč, Neděle: zavřeno
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

 *
Čas termín 1: *
 *
Čas termín 2: *
(*) Termín 2 je potřeba, pokud by Termín 1 byl již obsazen.
 *
 *
 *
Balíček: *
Počet osob navíc k balíčku: *
* Vždy máte možnost dokokupit si více fotografií i po zaplacení balíčku.
Dobové líčení a účes navíc k balíčku: *
Místo focení *
* Videoklip má délku cca 1 minutu. Záběry se natáčí průběžně během focení.
Doba zhotovení fotek: *
Den focení: *
MÍRY - protože oděvy mají různé velikosti a většinou neodpovídají přesně žádné z běžných konfekčních velikostí, je potřeba vyplnit vaše míry, abych nachystala oděvy, které vám sednou ;)
miry-kostym
 *
cm
 *
cm
 *
cm
 *
 *
cm
 *
cm
 *
cm
 *
Dotazník:
O fotoateliéru jsem se dozvěděl/la: *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.