Reference od vás, spokojených klientů:

Pro zobrazení Referencí si rozklikněte jednotlivé fotografie.

Katka K.: Poukaz na focení jsem dostala od mé nejlepší kamarádky a jejího přítele k 20tým narozeninám. Jednalo se o moje první focení a tak jsem z toho byla trochu nervózní. Šárka je ovšem milá a sympatická a nervozitu zahnala už během prvních cvaknutí foťáku. Celé focení jsem si užila a za to děkuji. :) "
Kateřina Ch.: "Poukaz na foceni se Šarkou jsem dostala od kamarádek k narozeninám. Dlouho mi trvalo, než jsem se rozhoupala a k Šarce se objednala, protože jsem se na to necítila, ze to bude divné, atd.. Ale musím rict, ze foceni byl rozhodne zajímavý a příjemný zážitek, Šarka je velice dobra fotografka, má hodně zkušeností, dokáže Vás tak zabavit a rozebrat, ze úplně zapomenete na připadnou nervozitu. Pomůže s make-upem, s aranžmá i oblečením - vůbec není čeho se bát :-). Rozhodne doporučuji všem, kteří chcete mít krásné fotečky a nezapomenutelný zážitek. "
Gregor Š.: V Šárkinom fotoateliéri som si poprvý krát vyskúšal byť foteným modelom. Šárka navodila priateľskú atmosféru, vďaka čomu zo mňa opadla nervozita. Je to milá osoba so zaujímavými hravými nápadmi. Fotenie mi bolo zábavou.
Kamča P.: "Každá si přeje být aspoň na chvíli princeznou .. Šáruška dokáže každý sen proměnit do reality .. a její jedinečné účesy mě dokáží vždy příjemně překvapit.. :)"
Renata K.: Šárka je sympatická, vstřícná a hlavně profesionálně velmi dobrá fotografka, která umí taky nalíčit, učesat, odbourat rozpaky a navést vás tak, že fotky budou dokonalé. Focení není časově omezené, což působí uklidňujícím dojmem. Šárka pomůže s výběrem oblečení, doplňků, má spoustu nápadů a vždy je perfektně skloubí s těmi vašimi. Za sebe moc děkuji za příjemné odpoledne a skvělý výsledek a ostatním rozhodně doporučuji.
Hanka Ch.: "S focením u Šárky jsem byla nad míru spokojená. Překvapila mě originalita provedení fotek, kdy jsme fotily nenuceně, při přátelské konverzaci. Nadchla mě proměna líčením a focení samotné mě s Šárkou bavilo. Určitě doporučuji. Fotky pak měly velký úspěch a chtěla bych Šárce moc poděkovat."
Renča K.: "Chtěla bych Šárce poděkovat za krásné odpoledne, moc jsem si to užila. Jednalo se u mě o první focení a nevěděla jsem, co mě čeká, ale Šárka byla úžasná. Přivítala mě s úsměvem na tváři a od začátku jsem měla pocit, že jsem na návštěvě u kamarádky, což bylo super. Krásně mě nalíčila, poradila s výběrem modelů. Během focení byla skvělá atmosféra, moc jsme se se Šárkou nasmály a když po mě chtěla vážnou tvář, byl to občas problém. Pokud někdo váhá, mohu jen doporučit Šárku. Dělá totiž fotky srdíčkem a je to poznat. Fotky jsou opravdu nádherné. Určitě to nebylo moje poslední focení..."
Blanka L: "Šárka je milá, sympatická, kamarádská a profesionálni fotografka. Díky jejímu kamarádskému přístupu ze mne opadla nervozita a své první focení jsem si super užila. Fotky jsou naprosto úžasné. A focení v historickém kostýmu, to prostě nemá chybu. Přenesla jsem se do časů dávno minulých a prožila krásné odpoledne. Šárka umí učesat, nalíčit a navodit patřičnou atmosféru i stylovou hudbou. Mám v ní novou kamarádku a už teď se těším, až se s ní někdy brzy zase setkám. Všem ji vřele doporučuji!"
Markéta R.: "Děkuji Šárce za krásné fotky a za příjemně strávené dvě hodiny.Šárka umí hezky nalíčit a poradí i s outfitem.Toto focení jsem dostala od rodičů jako narozeninový dárek a výsledek se všem velmi líbí. :-) Ještě jednou děkuji a mohu všem jen doporučit. :-) "
Simča P.: "Focení u Šárky je pro mě vždy velkým zážitkem. Svým přátelským přístupem dokáže navodit uvolněnou atmosféru a focení jde samo. Výsledná práce je perfektní. Šárka je nejen skvělá fotografka, ale i vizážistka. Všem mohu jen doporučit."
Lucie H.: "Focení se Šárkou jsem si opravdu moc užila. Bylo to moje první a doufám, že ne poslední focení. I když jsem přicházela s obavami, jsem s výsledkem moc spokojená. Atmosféra byla totiž opravdu přátelská, což mi pomohlo se uvolnit a focení si maximálně užít. Rozhodne se do atelieru zase ráda vrátím."
Lucie B.: "U Šárky jsem byla 2x a vždy super zážitek Šárka je milá super slečna která vám vždy poradi a i když je člověk před focením nervózní Šárka vám ve všem poradi a při focení s vámi komunikuje tak, že nervozita opadne a vy si to nakonec užijete a nejenom že budete mít krásné fotky, ale odnesete si i super zážitek. Za mě všem DOPORUČUJI"
Dorotka: "Když jsem jela k Šárince, neměla jsem absolutně žádný pojem o tom co se vlastně bude dít a jak to celé bude probíhat ani kam pořádně jedu :) Ovšem, nervozita ze mě hnedka opadla, když mi Šárinka otevřela dveře a pozvala mě dovnitř. Líčení bylo velmi příjemné a přesně tak jak jsem si představovala. Pak už celé focení byla jen neuvěřitelně rychle ubíhající zábava. Celé focení hodnotím velmi kladně a je to skvělý dárek, ale i zkušenost. A že výsledek opravdu stojí za to už posuďte sami za mě tisíceré díky a palec nahoru ! :)"
Káťa S.: "U Šáruš se fotím už několik let a vždy se u focení hodně zasmějem a zároveň vytvoříme nádhernou vzpomínku v podobě foteček, které mi zvednou sebevědomí na plné čáře a když odcházím z ateliéru, cítím se plná energie.  Poslední focení v historickém kostýmu jsem si užila asi nejvíc ze všech focení. Cítila sem se jako královna, hlavně v červených šatech, protože červenou prostě miluju ;) Rozhodně všem doporučuju zkusit si tento nevšední zážitek, protože focení v dobovém oblečení jen tak někde nezažijete. Už se moc těším na další focení, co zase nového a kreativního Šárka vymyslí."
Míša a Zbyňa: "Focení u Šárky v ateliéru nemělo chybu :) I přes moji nervozitu fotky dopadly nad moje očekávání, jsme s přítelem spokojeni. Líčení, úprava vlásků i výsledný dojem nám dokázal, že Šárka je nejen pohodová, vtipná osůbka, ale i šikovná fotografka a vizážistka. Moc děkujeme :)"
Markéta: "Šárka je super holka, upovídaná a milá, měla jsem pocit, jako bychom se znali odjakživa. Atmosféra byla velmi příjemná a focení byl krásný zážitek. Mohu všem jenom doporučit."
Kristy: "Letos jsem byla u Šárky na druhém focení a i tentokrát to byl opravdu nezapomenutelný zážitek. Celou dobu focení jsme si povídali takže veškerá nervozita šla stranou. Opravdu jsem se cítila jako doma. Šárka krásně nalíčí, vybere vhodný outfit a také poradí jak zapózovat. Prostě profesionálka. Určitě jen a jen doporučuji ;-)"
Lenka: "Plnou nervozity z prvního focení, mě ve dveřích uvítala milá osůbka – Šáruš, se kterou jsem si užila úžasný den, připadala jsem si jako modelka. Také jsem se s ní nasmála a odcházela nabitá pozitivní energií a sebevědomím, což je vidět na výsledku její práce. Určitě doporučuji všem, ať si zkusí, díky ní, stát se princeznou plnou zážitků."
Martina T.: "Ráda bych poděkovala Šárce za skvělou atmosféru :-) Šárka je milá, sympatická,kamarádská a profesionálni fotografka. Fotky jsou naprosto úžasné. A focení v historickém kostýmu? Super :-) Všem doporučuji :-)"
Iveta D.: "V první řadě chci Šárce poděkovat za krásné fotky a za její ochotu. Šarka je veselá, milá a určitě se nikdo nemusí focení bát:-) atmosféra v ateliéru byla super! :-) Už se těším na další focení a určitě Šárku doporučuji i ostatním :-))"
Šárka W.: "Čtvrté focení bylo náročné, neboť smích nás po celou dobu provázel. Ale viděli jste smích a veselé oči na gotických obrazech ? .... tak vážná tvář a smutné oči bylo potřeba nasadit a poté, no dokážete si představit výbuch smíchu, jednoduše opět oddech a zábava a tak směle všem v této uspěchané době focení s mou jmenovkyní musím znovu a opět doporučit!"
Týnka a Filda: "Focení se nám moc líbilo. Velmi příjemná fotografka, takže prvotní nervozita brzy opadla a focení jsem si užila. S konečnými fotografiemi jsme spokojení a nemůžeme nic vytknout. Určitě to nebylo naše poslední focení :)"
Dagmar: "Bylo to mé první focení a výsledkem jsou skvělé, moc hezky upravené fotky, navíc u každé má člověk na výběr z více barevných verzí, což velmi oceňuji. Upovídanost a bezprostřednost Šárky proměnila původně obávané focení na příjemné veselé odpoledne :-)"
Andrea Z.: "Focení jsem si moc užila, Šárka je moc příjemná a veselá slečna a vyšla mi s požadavky maximálně vstříc .. :-) Skvělá komunikace, maximální spokojenost. Vřele doporučuji a těším se na další spolupráci."
Verča a Radek: "Šárka je skvělá fotografka, ale i kouzelnice - ať vypadáte jak vypadáte, na jejích výsledných fotkách je to vždy skvělý výsledek!!! Díky ní máme krásné vzpomínky na ty nejdůležitější okamžiky v našich zivotech!"
Irena D.: "Šárka dovede člověka dovést do klidu :-) Je velmi šikovná, milá a upřímná žena, která dovede každému výborně poradit. Odpoledne u jsem si maximálně užila. Focení u Šárky všem vřele doporučuji. Šárinko, děkuji moc za krásné fotky :-).
Petra M: Děkuji moc Šárce za daší nevšední zážitek umocněný mým tehdejším "zvláštním" stavem...:-))). Focení v historických kostýmech pro mě bylo takovým lákadlem, že mi pomohlo překonat samu sebe. A co víc, v té době mě ohromně potěšilo, že mi Šárka nabídla šaty, ve kterých mi není těsno:-). Děkuji za krásné odpoledne a těším se na příště...
Věra M: "Toto bylo se Šárkou moje druhé focení. Bylo to úžasný! Už jsme se spolu tolik netrápily a výsledek stojí za to! Už si plánuji další focení na další rok a věřím, že to bude ještě lepší :D Šárky přístup se mi strašně líbí. Je velmi trpělivá a umí hodně poradit. Už se těším, až se s ní znovu uvidím na dalším focení. :D "
Barča K.: Fotky jsem si nechalava delat 2x za zivot. Pokazde u Sarky a s maximalni spokojenosti. Kdyz jsem chtela fotky pro meho pritele, volba byla jasna. S praci Sarky jsem byla spokojena uz tenkrat, tak proc neco menit? I presto, ze muj pozadavek nebyl jednoduchy, skvele jsme to zvladly, diky Sarce. Pritel byl z fotek uplne vedle a radost jsem mela i ja. Proste super. Skvele foceni, bajecna domluva, perfektni vysledek. A mimo jine i velmi dobra cena. Vsem mohu jen doporucit a priste zase pujdu k Sarce.
Zuzka: "Fotografku Šárku mohu jen vřele doporučit! Je šikovná, usměvavá, milá, správně upovídaná, se skvělými nápady a opravdu hodně kamarádská. Celé focení jsem si s ní připadala jako s kamarádkou a příjemně strávené odpoledne nebylo jen o focení, ale taky o povídání atd. (stihly jsme toho probrat opravdu hodně :-) ) A výsledné fotky jsou taktéž velmi pěkné! :-)"
Šárka N.: "Focení se Šárčou bylo moc prima. Jako začátečník jsem měla strach,trému a obavu. Zcela zbytečně... Profesionální a přátelský přístup. Budu se těšit na další spolupráci."
Anička a Matin: "Focení s Šárkou jsme si moc užili. I když je ze začátku trošku nervozita, tak se vše během chvíle změní a focení je úžasným zážitkem. Jsme naprosto spokojení a už se chystáme na další focení ;)"
Jana a Jarek: "Focení se Šárkou probíhalo velice příjemně, uvolněně a zábavně. Je to profesionálka, která ví, jak na to. I můj přítel, který není zrovna fanoušek focení to nakonec zvládl s přehledem. :-) Určitě její služby využijeme i v budoucnu a ráda ji doporučím dalším, kteří chtějí mít krásné fotky na památku."
Kamča: "Šáruš... :) sluníčko, které rozzáří celý svět a udělá den krásnějším.. :) Dokonalá spolupráce, skvělé nápady a hlavně sem se cítila jako s kamarádkou... což jsem ještě nikdy u fotografů nezažila."
Alča: "Spokojená. U Šárky jsem byla na mém prvním focení. Než jsem se měla fotit, měla jsem z toho strach, protože jsem vůbec netušila jak to probíhá. Šárka byla velice hodná a upovídaná, že jsem se cítila fajn a žádný strach už neměla. Na fotečky jsem sice čekala, ale stojí za to. Moc děkujuuu :) můžu jen doporučit."
Andrea O.: "I já podlehla touze po profi fotkách a můžu říct, že s focením u Šárky jsem rozhodně nešlápla vedle. Šárka je milá, pohodová, sympatická profesionální fotografka, s níž mě focení moc bavilo a výsledek je k nezaplacení =) Těším se na další spolupráci a přeji spoustu spokojených zákazníků."
Věra M.: "Se Šárkou se mi fotilo skvěle!!! Bylo to moje první focení a myslím si že se se mnou strašně natrápila, ale výsledek je prostě nádherný!!! :D jela jsem za ní skoro přes celou republiku a ničeho nelituji.... určitě si to ještě někdy zopakuju. ;) "
Lenka Ml.: "Chtěla bych tímto poděkovat Šárce za skvělou atmosféru při focení -  pro mě bylo již druhé focení s ní a cítila jsem se zase moc dobře, dokonce lépe než poprvé před dvěma lety. Jsem ráda, že Šárka dokáže narovinu říct, zda je model, který si člověk namyslí, dobrý, nebo ne... A taky umí skvěle nalíčit - kdybych tak pěkně vypadala ve skutečnosti!:-) A celkově je Šárka příjemná osůbka. Takže focení u ní doporučuji." :-)
Lenka M.: "Šárka je nejen výborná fotografka, ale má hlavně skvělý přátelský přístup, takže každé focení je velmi příjemný zážitek, který si obě užíváme a bavíme se. Svou práci opravdu miluje, proto je za ní vidět výborně odvedená práce. Myslela, jsem, že jsem nefotogenická a skoro každá fotka, kde jsem se fotila byla hrozná, až Šárka mi ukázala a poradila jak se správně fotit a i líčit. Je to nejlepší fotografka kterou znám a všem doporučuji." :)
Anička: "Před focením jsem byla šíleně nervózni a hrozně jsem se bála. Jak mi ale otevřela Šárka a přivítala mě, tak všechny obavy spadly. Celé focení jsme si povídaly a byl to úžasný zážitek :) S fotkami jsem moooc spokojená a už teď vím, že půjdu na focení znovu. Můžu jen doporučit."
Klára Č.: "Na focení ráda vzpomínám, protože jsem si ho moc užila :) Šárka je strašně příjemná a veselá slečna, proto jsem se u ní cítila dobře. S fotkami jsem moc spokojená a proto vím, že jsem u ni nebyla rozhodně naposledy!"
Simča F:  U Šáruš se fotím už několik let a vždy jsem s výsledkem velmi spokojená. Focení venku bylo velmi zábavné a moc mě nadchlo, protože výsledné fotografie se tak odlišují od ateliérových. A když se k tomu přidá ještě pár kolemjdoucích, kteří Vás obdivně pozorují, rozhodně vám to zvedne sebevědomí. Nebojte se zkusit něco nevšedního a jiného, určitě to bude stát za to !
Kotačkovi: "Focení s rodinkou u Šárky bylo velmi příjemné. Klidná, milá atmosféra byla navozena ihned po příchodu. Kluci dobře spolupracovali a bavili se. A to i manžel, který se nerad fotí :o). Fotky jsou krásné a moc se líbí. Ještě jednou moc děkujeme a určitě doporučíme." :o)
Soňa: "Před mým prvním focením jsem byla hodně a hodně nervózní. Ale samotné focení bylo jedním z mých silných životních zážitků a to díky velké profesionálce Šárce, které tímto moc děkuji za skvělý výsledek. Těším se na další spolupráci a jsem ráda, že jsem tak výbornou fotografku poznala. Děkuju." :-)
Jiřinka: "Focení se Šárkou bylo velmi příjemné a bez problému ho zvládnul i můj malý syn a manžel, který se jinak nefotí moc rad. Šárka je velmi přizpůsobivá a nápaditá fotografka. Její služby můžu všem jen vřele doporučit."
Maruška: "Šárka je jak úžasnej člověk, tak úžasná fotografka. Focení byl můj splněný sen a byla to skvělá zkušenost. Když bych se rozhodovala k dalšímu focení, tak Šárka by byla jasná volba :-) Jsem velmi spokojená jak s jejím přístupem, tak s výsledkem. Doporučuji." :-)
Šárka: "Hned ve dveřích mě Šárka přivítala s úsměvem na tváři. Po pár vteřinách mi bylo jasné, že focení bude zábava a také byla. Celé focení jsem si náramně užila a výsledkem se pochlubila, pochvaly se tak krásně poslouchají, že focení musím někdy zopakovat. Za fotečky Šárce děkuji a všem doporučuji neboť u focení musí panovat pohoda a dobrá nálada, kterou Šárka umí navodit a to hezké v člověku probudit. Takže ne jen krásné fotky, ale i pěkný den je pak hezkou vzpomínkou, neboť při pohledu na fotky je dobrá nálada do nich tak nějak vepsána!"
Virág: CZ:"S Šárkou jsem se potkala poprve na focení. Ze začátku jsem byla trochu nervózní, ale prostřednictvím laskavosti a dobré nálady okamžitě zkončila. Bylo příjemné s ní spolupracovat a moc se mi opravdu líbily všechny nápady, účes a make-up byly suprový. Užila jsem si to a fotky jsou fantastické. Duofám, že se přiští rok můžem setkat. Díky Šárko, a všem doporučuji." *** H:"Sárkával a fotózáson találkoztam először. Eleinte kicsit izgultam, de a kedvessége és a jó hangulat hatására ez rögtön megszünt. Élvezetes volt vele olgozni, minden ötlete nagyon tetszett és a frizura, smink is szuper lett. Hatalmas élményben részesültem, a fotók fantasztikusak lettek. Remélem, hogy jövőre is tudunk találkozni. Köszönöm Sárika és mindenkinek csak ajánlhatom!"
Verča P.: "Po měsíci focení v ateliéru mě čekalo další focení s Šárkou. Tentokrát v terénu :) Bylo to úžasné, zábavné a jsem ráda, že jsem se této akce mohla zúčastnit. Sice to pro mě bylo náročnější - nejsem moc kamarádka se sluníčkem, ale zvládla jsem to :) a výsledek stojí za to. Z výsledných fotek jsem já i mé okolí maximálně spokojená :) Ráda bych ještě jednou poděkovala Šárce za skvělou atmosféru a výsledné fotky :) Focení se Šárkou vřele doporučuji."
Petra V.: "Milá Šárko, moc Ti děkuji za velice příjemný zážitek, který ve všech směrech předčil má očekávání, díky, že jsi dokázala skoro nemožné - uvolnit mě před fotoaparátem, ještě teď se usmívám, když si vzpomenu na balónky...:-))) Taky zážitek z toho, že jsem se na chvilku mohla stát modelkou, mě bude provázat asi ještě hezky dlouho a to vůbec nemluvím o náušnicích, do kterých jsem se u tebe zamilovala. Patří ti mé ohromné uznání a budu doufat v další spolupráci... :-)"
Romča: "Pro mě byla Šárka jednoznačnou volbou. Pokud máte problém s focením jako já a máte dojem, že jste úplně nefotogeničtí a nevíte, co u focení dělat a jak se uvolnit, ona je tím nejlepším kandidátem - milá, pohodová, profesionální, jednoznačně jednička :D Šárko, děkuji."
Verča P.: "Moje focení se Šárkou bylo parádní a maximálně jsem si je užila. Jsem celkem trémistka, ale před Šárkou jsem se nestyděla a ani nebyla nervózní. Hned ze začátku mě totiž přivítala s úsměvem ve dveřích a naladila dobrou atmosféru, takže mi ani nepřišlo, že už je den focení. S fotkami jsem taky maximálně spokojená a určitě nezůstanu jen u jednoho focení. Všem mohu jen doporučit."
Martina: "Šari chtěla bych moc poděkovat za luxusní fotky z kterých jsem nadšená :) Bude to krásná památka. A když shrnu celkový focení, tak není se čeho bát. Byla jsem nervozní a styděla jsem se, ale jak jsem uviděla vysmátou fotografku, tak nervozita spadla a stydění taky. Šárinka opravdu dokáže poradit ve všem (jak v oblečení tak doplňky). Opravdu je upřímná žena, protože jsme si v pohodě povykládaly o všem. Určitě to nebylo moje poslední focení a ráda Šárku uvidím a navštívím znovu. Tak všem bych tuhle fotografku ráda doporučila." :)
Jiřinka: "Šáruška.com, to je výhra jako hrom, kdo neveří aťo to zkusí, fotečky se líbit "musí", dodá vašim očím tón, vyladí vás jako zvon, a protože je šikovná, nikdo se s ní nesrovná. P.S. Díky Šáruš za všechno."
Terezka:  "Focení se Šárkou si člověk užije a odnáší si z něho skvělý zážitek i skvělé fotky!! A navíc Vám vůbec nepřijde, že jste se byli fotit, se Šárkou se totiž zasmějete, popovídáte a o to přirozenější je potom výsledek. Šárka dokáže každé ženě pomoci s tím, aby ukázala, co v ní je, velice ochotně poradí a pomůže s líčením a výběrem oblečení. Jde vidět, že focení Šárku baví a umí to, její fotky mluví za vše."
Renata:  "Šárka je moc šikovná a příjemná slečna. Odpoledne strávené s ní bylo velice příjemné a pohodové. Všem doporučuji. A na výsledek se podívejte sami. (Ten hovoří za vše) :) Šáry děkuji a možná někdy příště."
Dixy: Šáruš, děkuji moc za krásné fotky. jednou v životě jsem byla královnou. Díky tvým fotkám mi vznikla doma soukromá galerie s fotkami o formátu A4 a je nádherná! Jak v šatech Arwen, tak v těch plesových. Mám to jako dáreček na Vánoce, děkuji a přeji příjemné focení a spousty dalších povedených fotek."
Vystrčilovi: "Focení v ateliéru bylo velice příjemné a zajimavé. Líčení se mi velice líbilo, pro mě inspirující. Spolupráce byla úžasná i pro moje děti, které si to užívaly. Nápaditý program s řadou doplňků potěšil i mého manžela, který se nerad fotí. Odpoledne strávené focením bylo pro nás úžasným zážitkem a určitě tento ateliér opět navštívíme. D*O*P*O*R*U*Č*U*J*I."
Magda: "V hodně věcech a životních postojích jsem perfekcionalistka a když za nějakou službu či produkt platím, chci, aby vše bylo perfektní. Na základě doporučení jsem se k Šárce objednala a byla jsem doslova nadšená z jejího profesionálního přístupu. Byla jsem na focení poprvé a hodně mi pomohla s tím, co se sebou před objektivem dělat. Šárka je jako člověk velmi příjemná žena a jako fotografka je to určitě velká profesionálka. Její práce se mi líbí a určitě ji všem doporučuji. Je to krásná památka a já jsem u ní určitě nebyla naposledy."
Doleželovi: "Naše první focení u Šárky bylo velice příjemné, všichni jsme se cítili opravdu dobře, žádná nervozita nepanovala, protože Šárinka navodila hned na úvod příjemnou domácí atmosféru a u té jsme už zůstali. Také jsme s mamkou byli velice spokojeni s líčením, průběhem focení a následně s výslednými fotkami, které zdobí naše stěny doma, plochy na pc i mobilu."
Nicolla: "Focení se Šárkou bylo supr :) Byla sem nervozní, ale atmosféra a tím jak Šárka byla milá a ukecaná :D to ze mě rychle spadlo a nakonec sem se opravdu moc bavila."
Petra: "Šárka je hrozně fajn, milá a usměvavá a proto jsem se u ní v ateliéru cítila moc dobře. Fotečky jsou přímo luxusní a proto určitě nezůstanu jen u jednoho focení."
Iveta: "Tak foceníčko naprosto úžasný, Šárinka opět nezklamala svým smyslem pro humor a tudíž i super odreagováním před samotným focením. I když to pro mě bylo již druhé focení u Šárky, tak už teď vím, že ne poslední. Mám díky ní skvělou památku ještě na mladý léta ;-) , na krásný těhotenský období a co bude následovat příště, hmmm??? :-) Každopádně doporučuji všem, kdo chtějí krásnou památku a seznámit se s naší CRAZY nestárnoucí Šárinkou." ;-)
Miluška: "Šárinka je nejen skvělá vizážistka a fotografka, ale také skvělý člověk...Focení probíhá v naprosté pohodě a fotky??? Nááádhera!!! Rozhodně doporučuji všem a doufám, že to někdy zopáknem! Moc díky, Šári."
Andrea: "Moje první foceni s Šárinkou bylo moc příjemné a velmi jsem si ho užila. Šárka je příjemná a pohodová slečna, která mi ve všem vyhověla. Z foteček jsem velmi nadšena a stoji za to. Těším se na další spolupráci. Rozhodne ji všem doporučuji, protože z její práce nemůže byt nikdo zklamaný."
Jana: "Focení u Šárky bylo moc milé. Navštívila jsem jí už po druhé a pokud bude příležitost, ráda využiji zase její práce. Dovedla mě přivést do klidu na focení a také odvedla skvělou práci co se týká líčení i příjemného focení jako takového. Vřele doporučuji."
Silvie: U Šárky bylo mé první atelierové focení. Přístup Šárky k focení byl výborný a spoulpráce byla v pohodě :-). Jelikož jsem nikdy takhle ve fotoatelieru nebyla tak jsem se trochu bála o výsledek, ale překvapil mě nad mé očekávání, fotky se mi velico líbí. Co víc dodat...Šárka je příjemná fotografka a má ke klientovi dobrý přístup a díky tomu jsou pak výsledné fotky opravdu pěkné. P.S.: Šárko děkuji." :)
Míša a Zbyněk: "Focení se Šárkou jsme si perfektně užili. Já už věděla do čeho jdu, protože jsem perfektní práci Šárky mohla vyzkoušet při focení jednotlivce, ale pro manžela to bylo první focení. O to větší překvapení bylo, že si to také naprosto užil. Šárka dokáže při focení vytvořit fajn uvolněnou atmosféru pro každého. Výsledek její práce je dokonalý a my máme nádhernou vzpomínku. Moc děkujeme a těšíme se na příště."
Kateřina K.: "Poukaz na focení k Šárce jsem dostala od sestry, která u ní již byla velmi spokojená. Nevěděla jsem co mám očekávat, protože tohle byla má první zkušenost s profifocením, ale skutečnost předčila má očekávání. Fotky jsou naprosto úžasné, líbilo se mi líčení a celková atmosféra v ateliéru byla více než příjemná. Reakce okolí na Šárčin výtvor mě utvrdila v tom, že bych do toho šla určitě znovu."