Před focením

CO SEBOU

Pro jednotlivce:

Oblečení: je lepší zaměřit se na kvalitu, než na kvantitu. Oblečení by mělo být co nejvíce zajímavé, třeba i extravagantní, prostě něco, co vám sluší a v čem se cítíte dobře. Hlavně různorodost a barevnost se pak odrazí na kvalitě fotografií. Takže pokud si vezmete 5 triček a jedny rifle, tak podle toho pak budou fotografie vypadat.
 
Spodní prádlo doporučuji sladit – podprsenka a kalhotky jedné barvy a stylu (černé, bílé, tělové atd)

Doplňky: šátky, šály, čepice, klobouky, vějíře, deštníky, korále, náušnice, náramky, pásky, sluneční brýle, kravaty, plyšáky, menší hudební nástroje, živé i umělé květiny... a hlavně dobrou náladu a chuť experimentovat a zkoušet nové věci.
 

Pro nastávající maminky:

Oblečení: zajímavě na fotkách vypadají volné rozepínací košile, různé šátky, obtažené šaty, ryfle, (které už nedopnete, ale nechají se rozepnuté), sladěné spodní prádlo či plavky .. atd.
 
Všeobecně je lepší bříško na fotkách moc nezakrývat, ale spíše jej zvýraznit. A o i v případě, že se během těhotenství vytvořili strie - ty jdou samozřejmě opravit retuší ;)
 

Pro páry a rodiny:

Pokud se bude jednat o focení v páru či rodinné focení, tak se snažit oblečení sladit, jak barevně, tak tématicky (sportovní, společenské, letní, zimní, spodní prádlo…)

JAK SE DÁLE PŘIPRAVIT NA FOCENÍ

Vlasy: stačí si je den předem umýt a upravit běžným způsobem. V ateliéru je vám pak samozřejmě upravím, případně se domluvíme na nějakém speciálním účesu, pokud se to bude hodit k vybranému obleční.

Nehty: Nemusí být nutně nalepené, ale měli by být čisté a pokud možno jednobarevné. Nejlepší je francouzská manikůra, která se hodí ke každému oblečení. Různé barvy by nemusely ladit s každým oblečením. Muži - vyčistit nůžtičkama špínu za nehty.

Ochlupení: pokud máte výraznější chloupky i na rukách, doporučuji bud oholit, nebo depilaci. Ruce jsou na fotografiích většinou vidět mnohem více, než nohy.

Řasy: nalepené řasy vypadají samozřejmě na fotkách velice efektně, ale kůli focení si je rozhodně pořizovat nemusíte.

Máte nějaký další dotaz?
 
Napište mi do kontaktního formuláře:
Kontaktní formulář
 *
 *
Maximální velikost souboru je 120 MB.
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Pokračovat na:

Po focení