Otázky/odpovědi

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

Měl/a bych potvrdit termín, pokud už jsem si jej zamluvil/a?
Ano, 2 DNY PŘED smluveným termínem prosím potvrďte na e-mail sarka.toth@centrum.cz nebo SMS na číslo 775 121 622.

Musím být starší 18 let?
Ano - Pokud jste mladší, bude nutný souhlas rodičů. To znamená: vzít maminku či tatínka s sebou na začátek focení, aby podepsali formulář, že s focením souhlasí.

Fotíte i muže samostatně?
VELMI VYJÍMEČNĚ a jen seriozní nabídky, nebo v doprovodu jejich ženských protějšků či rodin.
V žádném případě nebudu odpovídat na dotazy tipu: fotíte také akty, nebo chci nafotit akty pro přítelkyni.. a už vůbec ne porno nebo něco podobného!

Co když jsem nikdy nefotil(a), nejsem modelka ani model a stydím se?
Není třeba se stydět, každý člověk je originál a já se snažím, aby to na fotkách bylo vidět.

Mohu si s sebou na focení vzít kamarádku/kamaráda či přítele/manžela?
Pokud se bude jednat o focení jednotlivce - ženy, je nutné, aby jste na focení přišly samotné. Je to z toho důvodu, že už tak můžete být nervózní z focení a druhá osoba, která vás bude při focení pozorovat (nebo jen její přítomnost), by Vás mohla znervóznit ještě více, což by se samozřejmě projevilo především na kvalitě fotek. A také je to lepší pro moji lepší soustředěnost jen na Vaši osobu, aby bylo docíleno co nejlepšího výsledku.

V kolik hodin se mám objednat?
V rezervacích je možné zadat i čas focení, který si určíte dle vašich možností.Mějte ovšem na paměti, že focení se nikdy nedá přesně časově určit. Takže je lepší, když si na zvolený den už nebudete nic plánovat, aby jse při focení nemuseli nikam spěchat a neovlivnilo to tak kvalitu fotografií.Otvevírací doba ateliéru je od 14 - 20 hod.


Dostanu všechny nafocené fotografie?
NE - neretušované fotografie uvidíte pouze v podobě náhledů, které budou umístěny v galerii na internetu a kde si také vyberete fota k retuši.

Jak dlouho trvá focení?

Focení trvá dle zvolené varianty focení, obvykle 3 hodiny v případě focení jednotlivců či páru. V případě focení malých dětí se doba většinou zkrátí, z důvodu ztráty pozornosti dětí.
 
Tykat či netykat?
Pokud zaškrtněte ANO tykání v objednávkovém formuláři, klidně mi ihned tykejte a já budu tykat vám. Domluva před focením, i samotné focení tak bude probíhat ve více uvolněné atmosféře, což je i mým hlavním cílem ;) Rozhodně to není myšleno jako neucta, či projev neprofesionálního chování vůdči zákazníkovi :)
 
Je líčení součástí focení?
Ano: všechny modelky líčím já osobně. Na foceni tedy přijďte zásadně nenalíčená. Je nutné si uvědomit, že foto make-up se liší od vašeho denního líčení. Je to spíše výraznější večerní líčení. Po focení vám ráda poskytnu ubrousky na odlíčení.
 
Je možné si nějaké oblečení zapůjčit v atelieru?
Ano.. je možné si zapůjčit plesové šaty, historické kostýmy, korzety, paruky, klobouky, a další (garderobu stále rozšiřuji).
 
Chtěla bych nafotit i odvážnější fotografie, ale ne akty. Je to možné? 
Ano: pokud si budete přát nafotit tento styl fotografií, tak právě pro vás je určen Glamour. Je to fotografický žánr, který se snaží zachytit krásu, půvab a přitažlivost ženského těla. Do fotografického žánru glamour patří spoře oděná či polonahá těla, kde jsou choulostivější partie vhodně zakryty oblečením, případně i jinou částí těla. Dále se do tohoto žánru řadí fotografie zcela oblečené modelky, ale zpracováním musí u diváka vyvolat určitý pocit erotična.
 
Nejsem si jistá počtem výsledných fotografií. Můžu se rozhodnout i ještě behem focení?
Ano: je pochopitelné, že pokud jdete na focení poprvé, nevíte, jak vám to půjde. Během focení se situace může změnit a vy zjistíte, že se při focení cítíte dobře a že vám to jde. Pak samozřejmě můžete změnit názor na počet fotografií, které jste chtěli na začátku.
Máte nějaký další dotaz?
 
Napište mi do kontaktního formuláře:
Kontaktní formulář
 *
 *
Maximální velikost souboru je 120 MB.
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.