Informace k focení

Před focením
Po focení
Šárka Tóthová

ŠÁRKA TÓTHOVÁ

FOTOGRAFKA BRNO

Jsem fotografka a vizážistka z Brna a fotím již od roku 2006.

 
V současné době fotografuji ženy, nastávající maminky, páry, rodiny a miminka.. Fotografie je také možné uplatnit v modelingu či v dalších pracovních nabídkách, nebo jen tak pro radost. Zaměřuji se tedy především na portrétní a figurální fotografii.
 
Najdete zde veškeré informace o focení a můžete si prohlédnout galerii klientů, které jsem již fotografovala. V mém ateliéru se setkáte s příjemným prostředím a vystupováním, takže stydlivější povahy se vůbec nemusí bát .  
 
Výsledkem jsou fotografie , s nimiž se můžete pochlubit jak rodině a přátelům, tak je případně použít pro svou pracovní prezentaci ve firmách, modelingových agenturách apod. 
 
V ateliéru je možné si také zapůjčit plesové šaty či historické oděvy.
 
Snažím se vždy vyjít vstříc požadavkům klienta, tak aby byla výsledná fotografie co nejvíc dle jeho představ. Je možné také nafotit drobné produkty k použití do reklamy nebo na e-shopy. Ráda vám rovněž s čímkoliv poradím nebo sdělím další podrobnosti, které vás zajímají.
NOVÝ ATELIÉR
NOVÝ ATELIÉR
Výběr z barev foto-pozadí

Než začnete uvažovat o focení v mém ateliéru, chtěla bych vás upozornit, že se jedná o umělecké fotografie: umělecké výraznější líčení a samozřejmě také umělecká retuš. To znamená, že se nejedná o klasické fotografie, kde si budete podobni. Naopak se může stát, že se na fotografiích nebudete trochu poznávat a taktéž vaše okolí. A o to u tohoto focení jde - být jiná.

Na těchto stránkách najdete veškeré informace o focení a můžete si prohlédnout galerii klientů, které jsem již fotografovala. Setkáte se s příjemným domácím prostředím a trpělivostí, takže stydlivější povahy se vůbec nemusí bát. Ke svým zákazníkům přistupuji profesionálně, vše vám vysvětlím a celou dobu si s vámi budu povídat, čímž odpadne počáteční ostýchavost.

Nabídka služeb

Kromě portrétní a figurální fotografie vám nabízím také možnost nafotit drobné produkty k použití do reklamy nebo na e-shopy. Ráda vám také rovněž s čímkoliv poradím nebo sdělím další podrobnosti, které vás zajímají.
 
Výsledkem jsou fotky na úrovni, s nimiž se můžete pochlubit jak rodině a přátelům, tak je případně použít pro svou pracovní prezentaci ve firmách, modelingových agenturách apod. 
 
Snažím se vždy vyjít vstříc požadavkům klienta, tak aby byla výsledná fotografie co nejvíc dle jeho představ. Ale také se snažím vám poradit, abyste na fotkách vypadali co nejlépe.

Líčení

Navíc vás i sama nalíčím, takže rozhodně nemusíte chodit nalíčená.
Líčení je součástí samotného fotografování. Zahrnuje i osobní projekt Proměny líčením, kdy si vás nejdříve vyfotím před nalíčením a poté bude vaše proměna (s vaším souhlasem) vystavena na stránkách.

Půjčovna plesových šatů a historických kostýmů.

V ateliéru je množé si zapůjčit plesové šaty či historické kostýmy dle aktuální nabídky. Nabídku stále rozšiřuji.